Motoryzacja

Wypożyczalnia Aut Tarnów

 Proponujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie wprawną obsługę, komfortową i bezpieczną jazdę i współczesne i niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a także Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny naszej profesjonalnej floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy oraz posiadają słuszne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów, również indywidualnych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum oraz poboczne promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub Katowicach. Staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających klientów. Właśnie dlatego też przygotowaliśmy kolosalną ofertę w interesujących cenach. Detale znajdują się na stronie internetowej carsprint.pl.

Do kogo adresujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość najmu pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Do każdego konsumenta przystępujemy w sposób indywidualny, przystosowując ofertę do jego oczekiwań, potrzeb i preferencji.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje wynajem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze wolno pożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy działające technicznie auta, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a również stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi klienci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem i czystym oraz zadbanym samochodem.

Cena wypożyczenia wozu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wchodzi ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla kompletnego komfortu i satysfakcji naszych klientów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Proponujemy konkurencyjne i niezwykle dostępne cenowo auta. Klienci mają do wyboru dużo pierwszorzędnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów atrakcyjną oraz kompleksową propozycję wynajmu samochodów na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Posiadamy duże doświadczenie w branży i bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym zamiarem jest pełne zadowolenie oraz satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszystkich starań, by każde zlecenie zrealizować z największą starannością.

To naturalnie dzięki nam nasi konsumenci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej czy też otrzymać bezzwłoczną pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz umożliwiamy dojazd na konferencję służbową bądź też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usługi najmu samochodu.