Rozrywka

Niezwykła rzeczna wycieczka – Rzekami.pl

Posted On
Posted By admin

Masz już dość monotonnych weekendów spędzanych przed telewizorem? Pragniesz zabrać rodzinę i dzieci na interesującą eskapadę, która zezwoli Wam obcować z naturą oraz aktywnie spędzić czas? Jeśli nie masz z perspektyw lub pomysłu na to, dokąd zabrać rodzinę – wypróbuj ofertę Rzekami.pl. Jako pierwsza załoga na Mazowszu proponujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą lub Narwią. Posiadamy bardzo dobry sprzęt, który pozwoli Wam popłynąć wybraną rzeką, zapoznać bliżej naturę, spędzić przyjemnie wolny czas, odprężyć się oraz przede wszystkim wspaniale spędzić dzień, dbając nie jedynie o zalety rodzinne, niemniej jednak także ruch. Aktywne spędzanie czasu w odlotowym miejscu – to propozycja, jaką przygotowaliśmy.
Jeżeli jednak spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was nazbyt wielkie wyzwanie, jako nieliczni proponujemy pontony – znakomity wybór dla rodziny. Nie ważne, czy przybędziecie we dwoje, lub też w siedem osób – kwota spływu jest taka sama. Cała rodzina bez problemu zmieści się do bezpiecznego pontonu oraz będzie zdołała przepłynąć rzeką Wkrą. Na jakimkolwiek etapie dbamy o sprzęt, sprawdzamy szlak oraz co najistotniejsze – zapewniamy ponadprogramowe atrakcje, jakie pozwolą Wam spędzić miło czas.
Propozycja Rzekami.pl wycelowana jest nie wyłącznie do rodzin – dużo agencji eventowych organizuje u nas podróże firmowe, integracyjne spływy kajakowe czy też atrakcje dla uczniów. Dbamy o transport (jeżeli nie macie auta, z rozkoszą odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) i uwidoczniamy, że dla nas najistotniejszy jest Kontrahent i jego dobra zabawa podczas spływu.
Toteż jeżeli szukasz interesującego pomysłu na spędzenie weekendu, pragniesz uczynić swoje umiejętności w czasie spływu kajakiem lub najzwyczajniej w świecie w idyllicznej aurze popływać z familią pontonem – uprzejmie zapraszamy do nas. Dla firm i agencji eventowych przygotowaliśmy wartościową ofertę współpracy – również zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem lub ewentualnie pontonem, zbliż się do natury oraz wypróbuj, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą lub ewentualnie Narwią – to wszystko z ofertą Rzekami.pl

Więcej na stronie www – kajaki Wkra