Usługi

Dzierżawa atrakcji na imprezy – proparty.eu

Posted On
Posted By admin

Przygotowując imprezę dla maluchów bądź też piknik firmowy warto zatroszczyć się o dobre atrakcje, które mogą być skierowane zarówno do najmłodszych oraz ich rodziców. Niestety kupno drogich urządzeń animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych lub ewentualnie innych sprzętów tylko dla jednej imprezy jest najzwyczajniej w świecie nieopłacalny – o wiele lepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie wyposażenia wspólnie z obsługą, która zatroszczy się o pracę sprzętów, przywiezie je na miejsce, rozstawi oraz po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem oraz zabraniem. Taką propozycję przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat oferuje różnorodnego typu atrakcje na uroczystości.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki oraz dużo więcej. Propozycja dotyczy urządzeń, które mogą zapewnić zabawę dzieciom i osobom dorosłym. Przedsiębiorstwo proparty.eu współpracuje z agencjami eventowymi oraz prywatnymi organizatorami imprez dla dzieci. Z propozycji korzystają także firmy, które wyszukują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Oprócz zabawy, urządzenia gwarantują również idealne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania umiejętności przywódczych lub organizacji pracy – jest to bardzo dobry sposób, żeby zagwarantować pracobiorcom szkolenie na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Uprzejmie zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące imprezy, fundacje, urzędy miast i wszelkie inne osoby, jakie chcą, żeby impreza była bajeczna i obfitowała wspaniałą zabawę. Przygotujemy propozycję, dopasujemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce najmu ustalamy odpowiednio wcześniej, rezerwując termin), rozstawimy i zadbamy o to, by atrakcja była sprawna w czasie trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem i zabraniem oprzyrządowania. Z powodzeniem obsługujemy pikniki familijne, imprezy dla potomstwa a także firmowe eventy – z nami oraz naszymi atrakcjami animacyjnymi każda uroczystość będzie udana!
Po znacznie więcej wiadomości odnośnie posiadanych atrakcji a też cennik oraz dostępność terminów gorąco zapraszamy na domenę internetową proparty.eu bądź też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Więcej na  http://www.proparty.eu

Related Post