Motoryzacja

Tuning auta? Synektune serdecznie zaprasza

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem mechaniki samochodowej. Funkcjonujemy na obszarze Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Spełniamy wyczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających kierowców, zapewniając im specjalistyczną wiedzę i kompetentną obsługę. Do każdego konsumenta przystępujemy w sposób indywidualny. Przystosowujemy wykonywane czynności do jego żądań i potrzeb.

Nasz szeroki zakres usług to:
•    chiptuning samochodów,
•    serwis filtrów DPF, FAP i EGR,
•    tuning,
•    obszerną diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Skonstruowany przez nas zespół tworzy wykwalifikowana oraz profesjonalna kadra. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Rozporządzamy wyłącznie sprawdzonym i niezawodnym sprzętem, wykorzystując najnowsze zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, gdzie przystępne ceny idą w parze z wysoką jakością wykonywanych usług. Jakiekolwiek zamówienie realizujemy terminowo i z najwyższą starannością. Dołącz do obszernego grona naszych zaspokojonych kontrahentów. Z naszą najlepszą ofertą masz prawo zaznajomić się na stronie synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega ten proces?
W ramach opisującej nas bogatej oferty wykonujemy całościowy chiptuning samochodów. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, jacy dostrzegli znacznie większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, bardziej ekonomiczną jazdę i pokaźniejsze oszczędności paliwa, a także zredukowane zużycie samochodu. Celem zabiegu jest bowiem elektroniczne podniesienie mocy silnika, a w konsekwencji zadbanie o bezpieczeństwo i radość prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najwyższych norm jakości oraz bezpieczeństwa. Naszym obowiązkiem jest wydobyć z pojazdu cały jego potencjał i możliwości. Powiększamy moc auta i moment obrotowy, równocześnie dosadnie ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z kontrahentem, żeby sprawdzić jego preferencje w tym zakresie. Kierowcy mają pełne przekonanie, że nie narażamy silnika na nadmierny wysiłek, który zdołałby spowodować jego uszkodzenie. Kierowca może w związku z tym weselić się sprawnie pracującym pojazdem oraz znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto powinien skorzystać z oferowanej przez nas usługi Dpf Serwis?
Jedną z zazwyczaj wybieranych przez naszych klientów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych elementów pojazdu ma na celu zwiększyć jego efektowność i zmniejszyć zużycie paliwa. Dokładamy wszystkich starań, aby kierowcy, którzy wybierają stworzony przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą oraz większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Będzie to rozwiązanie dla osób, które pragną w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w ich samochodzie.
Wizyta w naszym warsztacie jest nieodzowna, jeśli na desce rozdzielczej pojazdu właściciel dojrzy świecącą się kontrolkę filtra cząstek DPF. Jest to znak, iż niezbędna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z przepisami bezpieczeństwa. Wykorzystujemy wypróbowane metody, jakie nie wywołują pobocznych defektów pojazdu.