Rodzina

Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o pociechach

Chcesz zagwarantować swoim potomkom rozrywkę na najwyższym poziomie, a równocześnie zadbać o ich rozwój? Gigantyczne znaczenie ma dla Ciebie ich bezpieczeństwo? Szukasz miejsca, które bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do kształcenia i edukacji maluchów? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię zadowoli. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, innymi słowy edukacji przez rozrywkę. Przychodząc do nas ze swoim potomkiem możesz posiadać pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu odnajdziesz tutaj rozrywkę doskonale dostosowaną zarówno do wieku, jak i priorytetów własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla potomków oferuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy bardzo sumiennie zaprojektowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie zostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się różnorodne atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Centrum zaprojektowaliśmy tak, by znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w rozmaitym wieku. Do nas możesz przyjść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to jednakże, że starsze dzieci nie odnajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje należyte dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo jest rzeczywiście istotne

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzisiaj rodzice szukają miejsc, w jakich ich dzieci mogą się rozwijać w sposób w pełni bezpieczny. Dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym wielki nacisk położony jest na to, żeby dzieci były ściśle mówiąc bezpieczne. Stawiamy jedynie na akcesoria wykonane z właściwych materiałów. Zależy nam na tym, aby wszystkie były zaadaptowane do wieku korzystających z nich dzieci. W naszym centrum na próżno wyszukiwać detalów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie zobaczysz u nas też jakichkolwiek ostrych krawędzi. Przychodząc z synem lub córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz więc obawiać się tego, iż zabawa skończy się traumą. U nas dzieci są w zasadzie bezpieczne.

Jaki jest nasz cel?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, aby skonstruować przestrzeń, która będzie gruntownie pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem czy też córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie polepszało także pomysłowość Twojego dziecka, a także korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez jakich nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to również fenomenalny sposób na to, żeby zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu cywilnego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niebezużyteczne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli pragniesz zapewnić swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha była naprawdę bezpieczna, pragniesz posiadać pewność, że bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Przyjdź ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl