Rodzina

Dom opieki Warszawa Milanówek

Rezydencja Milanówek to dom opieki inny niż wszystkie. Pozostał zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet detal tego miejsca to nie sprawa przypadku, a przemyślanych decyzji. Utworzyliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odszuka drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa kadra wspomoże przejść przez ten skomplikowany etap rozstania i zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość i empatia, z którą każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do możliwości seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą skonfigurowania własnych mebli. Wolno także skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – czemu warto?

Miejsce to na wskroś pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie tylko cudowni, empatyczni, pomocni opiekunowie, lecz także wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do współczesnego, kompetentnego oprzyrządowania medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej pełnego zdrowia i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez ekspertów, a pracodawca kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki kluczowe, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką gwarantujemy także przeróżne atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak znacząca jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – czemu nie! Jesteśmy tutaj, by spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, by ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym oraz ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być przeszkód. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, spokojnej okolicy, objęta ślicznym parkiem z dojściem do ławeczek, na jakich wolno wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Znacząca powierzchnia budynku zagwarantuje prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek to naturalnie dzięki zaangażowaniu oraz przyjazności opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz punktów sprzedaży oraz punktów usługowych.

Więcej na https://rezydencja-milanowek.pl